הבית > עלינו

1. ההסטוריה

TT מנוע כבר פגישה לצורכי הלקוחות ב- dc וציוד עיצוב המנוע, הפיתוח והבנייה משנת 2006 בהונג קונג, והחל להקים מפעל שנג'ן, גואנג-דונג בשנת 2008.

אנו מייצרים מגוון רחב של מנועים כולל ציוד מוטורי, DC brushless מנוע DC, דריכה מנוע, מנוע ציוד פלסטיק, מקודד, כל מוטורס שלנו נעשים באיכות הגבוהה ביותר, הפקדים הכי צפופה. אנו בעלי ניסיון רב בכל סוגי מנועים, יכול מתמחים מומנט גדול, רעש נמוך מנועים בגדלים קטנים פיזית.

2. במפעל

במיקום הגיאוגרפי הייחודי, סגירת להונג קונג, הממוקם בעיר שנג'ן, TT מנוע יש יכולת חזקה של עיצוב מעובד כללי ומוצרים באיכות גבוהה. אנחנו מקבלים המון הערכה של לקוחותינו המכובד.

ברשותו של זמנו 10 #39; ליבה של הצטברות טכנולוגיה, צוות מכירות יעילות גבוהה, דיוק חסכון כמו Wahli ציוד וכו ', אנו לא מאמצים כדי להפוך כל מנוע. מובילים על ידי הבוס מתמיד, TT לפגוש כל דרישה מהלקוחות שלנו ולפתח את המותג עם לב ונשמה.

3 המוצר שלנו

מוצרים מוטורית TT כוללת את המרכיבים הבאים:

1, מנוע גיר DC

2, מנוע brushless DC

3, מנוע DC לדרוך

4, מנוע DC גלגל שיניים

5, מקודד

אנחנו מספקים מנועים DC ציוד מכל רחבי העולם למגוון רחב של חברות ברחבי העולם, ארגונים רב-לאומיים גדולים ועד חברות קטנות.

4 יישום המוצר

שלנו מנועים DC ציוד, מנועים brushless DC ומנועים דורך יכול להיות בשימוש נרחב מתחת יישומים:

רובוט, נעילה חשמלי. צמצם אוטומטי, מאוורר USB, אוטומט, גלאי כסף

מטבע החזר התקנים, מכונת ספירת מטבע, דיספנסרים מגבת

דלתות אוטומטיות, מכונת הצפק, ארון תקשורת של טלוויזיה אוטומטיים,

ציוד משרדי, מכשירים ביתיים, וכו '.

5 תעודת שלנו

אנחנו תמיד מרגישים כי כל ההצלחה של החברה שלנו קשורה ישירות האיכות של המוצרים שאנו מציעים. הם עומדים בדרישות איכות הגבוהה ביותר כאמור ISO9001, Rohs, הנחיות SGS ומערכת בקרת איכות מחמירים שלנו.

6 מכשור לייצור

בשנים האחרונות, מנוע TT שלנו הציגה סדרה של ציוד מתקדם כולל מכונת hobbing Wahli, המתפתל המכונה, מחרטה אוטומטי, המכונה בדיקת טמפרטורה ואורך חיים לבדוק את המערכת, וכו '.

7 שוק ייצור

יש לנו לקוחות הן בשוק המקומי והן בשוק oversea. מנהלי מכירות של TT מנוע יכול דוברים אנגלית שוטפת עבור תקשורת טובה. שוק המכירות הראשי שלנו:

צפון אמריקה 25.00%

דרום אירופה 20.00%

8. שלנו שירות

מלבד עי המוצרים הקיימים, אנחנו גם יכולים לייצר gearmotors בהתאם ציורים או דוגמאות מהלקוחות שלנו. "להמשיך לעבוד עד הטוב ביותר" ו- "להשאיר את הרגליים על הקרקע" היא פילוסופיה ניהולית. מנוע TT. עובד צעד אחר צעד. מנוע TT תמיד לספק פתרונות מוצלחים, באופן מדויק ובזמן. אנו מציעים תמיכה טכנית הוא ראשון במעלה.