הבית > חדשות > תוכן

היתרונות והסיכויים היישום של מנוע Brushless DC

Feb 27, 2017

היתרונות והסיכויים היישום של מנוע Brushless DC

מנוע DC brushless ללא מברשת, קומוטטור, אז זה נקרא מנוע brushless. זה מורכב לגוף המנוע, הנהג, הוא שילוב מכניים וחשמליים טיפוסי מוצרים. כמוצר"חדש" של תעשיית מוטוריים, למרות מנוע DC brushless לתוך Chinaand #39; s ההיסטוריה אינה ארוכה, ואת המחיר הוא בהיר יותר המנוע מברשת, אך בגלל היתרונות של מנוע brushless, תנופת פיתוח יכול להיות מתואר מהירה. מאז מנוע brushless לסין, זה המועדף על ידי מכונות תעשיות ספינות, כלי רכב, מוצרי חשמל ביתיים, ובמהירות בענפי המשק השונים תופסים מקום.

מנוע DC brushless יש גודל קטן קל משקל, חיים ארוכים, יעילות גבוהה, רעש נמוך, רטט קטן, הניצוץ, אמינות גבוהה, יציבות טובה, הסתגלות חזקה, התחזוקה של זה היא פשוטה. עם ביצועים מעולים, מנוע DC brushless במהירות נמשך "קטנות, אור, רזה של המוצרים אורקולי, בשקט ביתיים, מכוניות יוקרה ויחס יצרנים אחרים. כל כך הרבה מדינות גם האיץ את הפיתוח של מוצרים מנוע brushless, והמהירות של השוק.

האמונה כי בזמן, המחיר לא יעכב הכיבוש מנוע brushless מנוע השוק. בעתיד הנראה לעין, המנוע brushless לחלוטין יסולקו מברשת המנוע, המנוע מוצרים יזין את "עידן brushless". לפגוש את "brushless עידן", מנוע TT לספק ללקוחות מוצרים סטנדרטיים, ששונה מוצרים ועוד מגוון של מוצרים מותאמים אישית. דרך המוטוריים TT אופטימיזציה משולב של המערכת ואת חלקי מעולה, הלקוחות יכול לצמצם במידה ניכרת את זמן פיתוח. הניסיון הרב שלנו יישום מקצועי מאפשר לנו לפגוש את צרכי הלקוחות שלנו על-ידי שינוי מוצרים סטנדרטיים או בפיתוח מוצרים בהתאמה אישית!

http://www.usdttmotor.com