הבית > חדשות > תוכן

ציוד brushless מנוע תחזוקה קלה יותר וחיים ארוכים

Oct 20, 2017

יתרונות גיר מנוע brushless מאמין זה הוכר על ידי המספר העצום של משתמשים, כמו נפח קטן, צריכת אנרגיה נמוכה, יעילות גבוהה, מומנט, חיים ארוכים, יכול להיות נשלט וכדומה, ניתן להחליף את המברשת DC מנוע, מנוע אסינכרוני תלת-פאזי, מיקרו-מנוע, וכו ', בשימוש נרחב בהזדמנויות רבות.

Brushless מנוע גיר בעיני לקוחות רבים עשויים להיות הסוג של זעירים מאוד, רק חצי מהגודל של כף היד של המיקרו-מנוע. אכן, ביישום של הציוד Brushless מנוע, סוג זה של ציוד Brushless מנוע אולטרה מיניאטורי הוא הנרחב ביותר בתוך היישום הקיים brushless בוגרת. תחילה הקליפה הוא בדרך כלל פלסטיק, המעגלים המוכללים ככונן פשוטה, יכול להיות מחובר עם דופן מנוע יכול להיות בשימוש, לא נוספים תכנות, חיווט, אז זה יותר קל ליישם. . אבל זה מנוע Brushless ציוד טווח היישום הוא קטן, כי המנוע עצמו הוא קטן מאוד, מומנט פלט אינה גדולה, לא תומך במגוון של שליטה במצב, לא להראות מנוע Brushless ציוד מגוון רחב של יתרונות, פשוט אין לי מברשת פחמן , תחזוקה נוחה יותר, ארוך יותר חיים. אבל להיות מיושם יישומים תעשייתיים של הציוד Brushless מנוע, כי מומנט הנדרש הוא גדול יותר, אמצעי האחסון גדול יחסית, ניתן להרכיב כמפחית, להפחית מהירות, להגדיל את פלט מומנט. לפני הפופולריזציה של מנוע Brushless הילוך, מיקרו-הילוך כמפחית מצויד עם מנוע מיקרו-AC, מנוע מיקרו-DC מברשת, אחסון מסוג זה הוא קטן, קל להתקנה, טווח מהירות יחס גדול, הוא מנוע ההאטה נפוץ בתחומי התעשייה הייצור, המראה של Brushless מנוע הילוך, גורם המיניאטורה כמפחית את הציוד יש שילוב של המנוע, המנוע ציוד Brushless עצמה לחיסכון באנרגיה, יעילות גבוהה, מומנט, חיים ארוכים הוא יתרון יותר מאשר מנוע מיקרו-AC, מברשת מיקרו-DC מנוע, למרות המנוע ציוד Brushless כדי לתמוך בשימוש של הנהג, העלות עשויה להיות גבוהה יותר מאשר המנוע מברשת, אלא את עלות תחזוקה, Brushless מנוע גיר בנוסף מיסב ללבוש אין אחרים נוספים ללבישה, בעיקרון אחזקה חינם, חיים תוחלת של יותר מ 5,000 שעות, החיים הם בעצם אחרים מיקרו-מנוע יותר מאשר פעמיים פעמים וצריכת אנרגיה רק שליש, יחיד של תחזוקה, חיסכון באנרגיה, שנה אחת יכולים לחסוך את העלות של הרכש, יותר העוקבים השימוש יותר כסף. לכן, הן היתרונות של מנוע Brushless הילוך עם הציוד כמפחית, את ההבדל הגדול ביותר בין מנוע מיקרו כמפחית את הציוד תחזוקה, חיסכון באנרגיה.

מנוע DC brushless מורכב הגוף העיקרי מנוע בוכנה, זהו מוצר אינטגרציה אלקטרו אופייני. כיוון מנוע DC brushless מופעל על ידי בקרה אוטומטית, זה לא יהיה כמו המנוע סינכרוני סטארט אפ כבדים תחת התקנה מהירות משתנה תדירות, אלא גם ההתחלה מתפתל על הרוטור, הוא לא יפיק תנודה ואובדן שלב כאשר העומס הוא מוטציה. מנוע DC brushless קיבולת בינוניים וקטנים, המגנט הקבוע, עכשיו משתמש רמה גבוהה אנרגיה מגנטית של נדיר earth חומר NdFeB (-). לכן, הנפח של נדיר earth מגנט קבוע Brushless מנוע גיר מקטין את גודל המנוע אסינכרוני של פאזי קיבולת זהה.

במילים פשוטות, תדירות לסירוגין ואת צורת גל של הגל הנוכחי על הסליל בפיתולי גלגל מכון של המנוע ציוד Brushless משתנים באמצעות windings סביב סליל מתפתל יוצרים שדה מגנטי מסתובב סביב הציר של המנוע, אשר מניע את הקבוע מגנט מגנטים על הרוטור, הפנייה מנוע למעלה, הביצועים של המנוע ואת המספר של מגנטים, הכוח השטף המגנטי של המגנט, מנוע קלט בגודל מתח, גורמים אחרים, יותר עם Brushless מנוע ציוד בקרת ביצועים יש יחסים נפלאה, מכיוון הקלט DC, המושלת המכהנת צרכי אלקטרונית כדי להפוך אותו מזגן תלת פאזי, אבל צריך גם לקבל אותות הבקרה מהמקלט מרחוק, בקרת המהירות של המנוע כדי לענות על הצרכים של שימוש במודל. באופן כללי, המבנה של הציוד Brushless מנוע הוא פשוט יחסית, ההחלטה האמיתי להשתמש הביצועים של המושל אלקטרונית brushless, המושל אלקטרונית טובה צריך שליטה שבב יחיד בתוכנית עיצוב, מעגל עיצוב, עיבוד מורכבים תהליך, כגון הפקדים הכללית, כך המחיר מאשר המנוע מברשת הוא הרבה יותר גבוה.