הבית > חדשות > תוכן

ציוד ללא מברשת מנוע חיים ארוכים, צריכת אנרגיה נמוכה, קטן גודל

Sep 30, 2017

Brushless ציוד מנוע על ידי הגוף ואת רכיבי הרכב המנוע, הוא אופייני מוצרים מכניים וחשמל אינטגרציה. מכיוון ש - Brushless Gear Motor מופעל באופן אוטומטי, הוא אינו מתחיל את סלילה על הרוטור, כמו גם את מנוע סינכרוני החל מחדש של המהפך, ולא להתנודד לצאת מהמהלך כאשר העומס הוא השתנה פתאום.

במילים פשוטות, על ידי שינוי תדר זרם חילופין ו waveform של קלט גל הנוכחי סליל מנוע סטאטור ללא מברשת, השדה המגנטי סביב הציר הגיאומטרי של המנוע נוצר סביב סליל מתפתל, אשר מסובב מגנט מגנט קבוע על הרוטור , המנוע יגיע, את הביצועים של המנוע ואת מספר הפלדה המגנטית, כוח השטף המגנטי, מתח קלט המנוע וגורמים אחרים, אבל גם עם ביצועים שליטה המנוע המברשת יש מערכת יחסים נהדרת, כי הקלט הוא DC, את הצרכים הנוכחיים של אלקטרונית המושל הופך אותו 3-phase משתנה הנוכחי, והוא גם צריך לקבל את אות הבקרה מן המקלט מרחוק כדי לשלוט על מהירות המנוע כדי לענות על הצרכים של המודל.

מנוע Brushless כמו חדש חיסכון באנרגיה שילוב מכני וחשמלי של המנוע, כבר הרבה עצות הלקוח הזמנות. מנוע Brushless יש יתרונות רבים, אין הפסד מברשת פחמן, חיים ארוכים, צריכת אנרגיה נמוכה, גודל קטן, מומנט גבוה, ניתן לשלוט, יכול לתקשר, תמיכה במגוון של מפחית וכן הלאה. תמיכה של מגוון של רדוקטורים כגון מפחית ציוד מיניאטורי, RV תולעים הילוכים הילוך, Brushless ציוד ההילוכים מוריד כוכבי הלכת, וכו 'אומר מנועים מברשת יכול להחליף רבים של מנועים מיקרו, שלושה פאזות אסינכרוני מנועים או צעד מנועים servo המשמשים בעבר, היקף היישום הוא גדול מאוד. מפחית שונה חייב להתאים לצרכים שונים של המשתמש, מנוע brushless עם מפחית פלנטרית עבור שילוב זה הוא עבור דיוק גבוהה של קבוצות משתמשים. מה הם היתרונות של מנוע ללא מברשת עם מפחית פלנטרית?

מנוע Brushless עצמו יש את המאפיינים של הנ"ל כבר הציג, וכאן לא לחזור, אבל דבר אחד הוא כי מנוע brushless היא לתמוך שליטה תקשורת של המנוע, כלומר, המנוע ללא מברשת עצמה ניתן להשתמש בציוד אוטומציה, ציוד אוטומציה היא הרבה דרישות דיוק, כמפחית פלנטרית כאחד המפחית דיוק הגבוהה ביותר, עצמה היא גם כינוי דיוק גבוהה, עם דיוק גבוהה, מומנט גבוה, יעילות שידור גבוהה, חיים ארוכים, תחזוקה ללא תשלום וכו 'יתרונות, בשימוש נרחב בציוד אוטומציה, אז הפעם יחד עם מפחית הפלנטרית, אתה יכול לעשות כדי למקסם את מהירות הפלט דיוק, כדי להבטיח את המנוע ללא מברשת לאחר הדיוק הפלנטרית מהירות המפסיד מובטחת, אובדן מומנט פחות. מנוע Brushless עם מפחית פלנטרית, הן במקום מנוע צעד עם מפחית פלנטרית, כדי להשיג מהירות עבודה גבוהה יותר, אבל גם יכול להחליף את מנוע סרוו עם מפחית פלנטרית כדי להפחית את השימוש של עלות. כמובן, לא כל המקרים יכולים להשתמש מנועים ללא מברשת עם reducers כוכבי להחליף את שילובים אחרים, Brushless ציוד המנוע כמה מקרים ספציפיים או את הצורך מנוע סרוו מדויק יותר עם מפחית פלנטרית, אבל ברוב הציוד אוטומציה, יכול לנסות להשתמש מנוע ללא מברשת עם מפחית פלנטרית להחליף את השימוש של שימור אנרגיה ותחזוקה של נוחות, יש יתרון מוחלט.