הבית > חדשות > תוכן

אמינות גבוהה, יציבות טובה, יכולת הסתגלות חזקה

Nov 01, 2017

מנוע Brushless הוא מנוע סינכרוני, כלומר, מהירות הסיבוב של הרוטור המנוע מושפע מהמהירות של השדה המגנטי המסתובב של הסטאטור ואת מספר מוט הרוטור. מנוע Brushless יש את היתרונות של מנוע DC המסורתית, תוך ביטול מברשת פחמן, להחליק טבעת המבנה, מהירות stepless מהירות, טווח מהירות רחב, עומס יתר חזק, אמינות גבוהה, יציבות טובה, הסתגלות חזקה, תחזוקה ותחזוקה פשוטים. מעגל ההרכבה של Brushless Motor מורכב מחלקי שליטה ובקרה, שאינם קלים להפריד, במיוחד המעגלים החשמליים הקטנים נוטים לשלב את השניים לתוך ASIC אחד.

מנוע DC יש את היכולת לספק מומנט מדורגת עם תגובה מהירה, החל מומנט גדול, מ אפס מהירות מהירות מדורגת. אבל היתרונות של מנוע DC הוא החיסרון שלה, כי המנוע DC לייצר עומס דורג על הביצועים של מומנט קבוע, ואז השדה המגנטי השדה ואת השדה המגנטי הרוטור חייב לשמור על 90 מעלות, זה יהיה דרך מברשת פחמן מיישר. מכלי הפחמן והמוחלט יפיקו ניצוצות וטונר כאשר המנוע יסתובב, כך שבנוסף לנזק לרכיבים, מצב השימוש מוגבל.

מנוע Brushless מורכב מגוף מוטורי ומפעיל, וסטיית המנוע של המנוע מורכבת משלוש שיטות יחודיות בצורת כוכב, הדומות לשלושה מנועים אסינכרונים תלת פאזיים. הרוטור של המנוע יש מגנט קבוע מגנטי, על מנת לזהות את הקוטביות של הרוטור המנוע, חיישן עמדה מסודרים בתוך המנוע. המפעיל מורכב ממכשיר חשמל אלקטרוני ומעגל משולב, הפונקציה היא: לקבל את אותות ההתחלה, ההפסיקה והבלם של המנוע כדי לשלוט על הסטארט-אפ, לעצור ולבלם את המנוע, ולקבל את אות חיישן המיקום ואת האות החיובי ושלילי לשלוט on-off של כל צינור חשמל של גשר מהפך, כדי לייצר מומנט מתמשך; לקבל את הפקודה מהירות ואת מהירות המשוב האות משמש כדי לשלוט ולהתאים את המהירות, לספק הגנה להציג וכן הלאה.

מנוע Brushless מורכב של המנוע הראשי המנוע ומפעיל, הוא מוצר אינטגרציה אלקטרומכני טיפוסי. מכיוון שהמנוע ללא מנוע מופעל על ידי בקרה אוטומטית, הוא לא יהיה כמו המנוע הסינכרוני של סטארט-אפ הכבד תחת רגולציה של מהירות תדר משתנה, אלא גם את החלפה המתפתלת על הרוטור, ולא תיצור תנודות ואובדן צעד כאשר העומס מוטציה. קיבולת בינונית וקטנה, מנוע מגנט קבוע, משתמש כעת ברמה הגבוהה של אנרגיה מגנטית של חומר נדיר NdFeB (-). לכן, נפח של כדור הארץ נדיר קבוע מגנט מנוע brushless מקטין את הגודל של אותו בעל יכולת שלוש פעמים מנוע אסינכרוני.

במילים פשוטות, תדירות החלופה ואת צורת הגל של הגל הנוכחי על סליל ההילוכים של המנוע ללא מברשת משתנים על ידי פיתולים סביב סליל מתפתל טופס שדה מגנטי מסתובבת סביב ציר המנוע, אשר מניע את מגנט מגנטים קבוע על הרוטור, המנוע מופיע, הביצועים של המנוע ומספר המגנטים, כוח השטף המגנטי של המגנט, גודל מנוע כניסת המנוע וגורמים נוספים, יותר עם ביצועים ללא שליטה במנועי מנוע יש מערכת יחסים נהדרת, מכיוון שהקלט הוא DC, הנוכחי צריך מושל אלקטרונית כדי להפוך אותו 3-AC שלב, אבל גם צריך לקבל אותות שליטה מן המקלט מרחוק, לשלוט על מהירות המנוע כדי לענות על הצרכים של השימוש במודל. באופן כללי, המבנה של המנוע ללא מברשת הוא פשוט יחסית, ההחלטה האמיתית להשתמש בביצועים של המושל האלקטרונית ללא מברשת, מושל אלקטרונית טובה צריכה להיות שבב יחיד עיצוב תוכנית שליטה, תכנון מעגל, תהליך עיבוד מורכבים, כגון בקרות הכוללת , ולכן המחיר מאשר מנוע המברשת הוא הרבה יותר גבוה.