הבית > חדשות > תוכן

לעומת brushless מנוע מברשת

Feb 27, 2017

1 () השוואת brushless עם מנוע מברשת

מנועי DC מוברש לפתח נייחת maximumtorquewhen, באופן ליניארי הפחתת כמו מגביר מהירות.כמה מגבלות של מנועים מוברש ניתן להתגבר על ידי מנועים brushless; הם כוללים יעילות גבוהה יותר של רגישות נמוכה יותר שחיקה מכאנית. יתרונות אלו באים על חשבון שעשוי להיות פחות מחוספס, מורכבים יותר, יקר יותר בקרה אלקטרוניים.

מנוע brushless טיפוסי יש מגנטים קבועים אשר מסתובבות סביב armature קבוע, סילוק בעיות הקשורות חיבור הנוכחי כדי armature נע. לקונטרולר אלקטרונית מחליף מברשת/קומוטטור הרכבה של מנוע DC מוברש, אשר ללא הרף עובר לשלב windings כדי לשמור על הפיכת מנוע. הבקר מבצע דומה מתוזמן חלוקת הכוח באמצעות מעגל של מצב מוצק יותר מאשר מערכת מברשת/קומוטטור.

מנועים brushless מציעים מספר כוח אש מתקדמאחדמעל מוברש DC מוטורס, כולל למומנט גבוה יחס המשקל, מומנט כוח נוספים לכלואט(יעילות מוגברת), גדל אמינות, מופחת רעש, יותר שלמים (nobrushand קומוטטור שחיקה), חיסול מייננת ניצוצות מן קומוטטור, הכולל הפחתת ofelectromagnetic הפרעות(EMI). עם לא windings על הרוטור, הם לא נתון לכוחות צנטריפוגלי, כי windings נתמכים על ידי הדיור, הם יכולים להיות מקורר על ידי הולכה, הדורשים אין זרימת אוויר בתוך המנוע לקירור. זה בתורו אומר את motorand #39; s internaהאם יכול להיות entirely סגור ומוגן בפני לכלוך או חומר זר אחר.

התקנות קומוטציה brushless מנוע יכול להיות מיושם התוכנה באמצעות מחשב מיקרו או המיקרו-מעבד, או לחלופין ניתן ליישם חומרה אנלוגי או דיגיטלי הקושחה באמצעות FPGA. החלפה עם אלקטרוניקה במקום מברשות מאפשר יותר גמישות ויכולות אינו זמין עם מנועים DC מוברש, כולל מהירות הגבלת, andquot; steppedandquot מיקרו; פעולה עבור בקרת תנועה איטית ו/או בסדר, מומנט החזקה כאשר נייח. יכול להיות מותאם אישית תוכנה בקר המנוע הספציפי בשימוש ביישום, וכתוצאה מכך היעילות החלפה.

הכוח המרבי שניתן להחיל על מנוע brushless מוגבל באופן כמעט בלעדי על ידי חום;[מדי חום מחליש את magnetsand עלול לגרום נזק windingand #39; s בידוד.

בעת המרת חשמל כוח מכני, מנועים brushless יעילים יותר מנועים מוברש. שיפור זה נובע במידה רבה התדירות שבה הוא החליף את החשמל נקבעים על-ידי המשוב חיישן מיקום. רווחים נוספים הם העדר מברשות, אשר מפחית אובדן אנרגיה מכנית עקב חיכוך. יעילות משופרת הוא הגדול ביותר באזור עומס נמוך של motorand #39; s ביצועים עקומה. תחת עומסים מכנית גבוהה, מנועים brushless, מוברש מוטורס באיכות גבוהה הם המקבילה יעילות.

סביבות ודרישות שבה היצרנים משתמשים מסוג brushless DC מוטורס כוללים פעולה אחזקה חינם, במהירויות גבוהות, ותפעול איפה sparking מסוכנים (סביבות קרי חומר נפץ) או להשפיע על ציוד אלקטרוני רגיש.

2. היתרון של Brushless

2.1 brushless, נמוך הפרעה

בנוסף המברשת מנוע brushless, השינוי המיידי הוא בלי המנוע עובד כאשר חברת החשמל ניצוץ, ובכך מאוד להקטין הפרעה ניצוץ חשמלי של ציוד רדיו מרחוק.

2.2 רעש נמוך, פעולה חלקה

מנוע brushless ללא מברשת, פחות כוח חיכוך במהלך המבצע, ניהולה, רעש נמוך הצוואה את היתרונות של מודל הפעלת יציבות תמיכה ענקית.

2.3 אורך חיים ועלות תחזוקה

בלי המברשת, brushless מנוע הוא בעיקר על המרחק, נקודת המבט מכני, brushless מנוע הוא כמעט ותחזוקה ללא מנוע, בעת הצורך, הצורך היחיד לעשות קצת ניקיון אחזקה. ההשוואה הבאה, יודע באופן יחסי יש יתרון איפה המנוע מברשת, אבל הכל אינה מוחלטת, מברשת מומנט המנוע על מהירות נמוכה וביצועים, מומנט גדול מאפייני ביצועים אחרים הוא תחליף מנוע brushless, אבל בהקשר של שימוש, קלות מנוע brushless, עם הירידה בעלות של בקר brushless, תחרות השוק ופיתוח טכנולוגיה brushless שניהם בבית ובחו brushless מנוע , מערכת חשמל brushless פיתוח, הפופולריות של הבמה במהירות גבוהה, הוא במידה רבה גם לקדם את הפיתוח של המודל של תנועה.