הבית > חדשות > תוכן

עקרון עבודה מנוע ללא מברשות DC

Dec 25, 2019

עקרון עבודה מנוע ללא מברשות DC


TEC3650 (2)-1


ההסעה האלקטרונית של BLDCM מתבצעת על ידי מכשיר מתג מוליכים למחצה, אשר אמור להחליף את מתג המגע המסורתי והמברשת במתקן מתג אלקטרוני. יש לו את היתרונות של אמינות גבוהה, אין ניצוץ נסיעות, רעש מכני נמוך, והוא נמצא בשימוש נרחב בבסיס הקלטה בדרגה גבוהה, מקליט וידאו, מכשירים אלקטרוניים וציוד משרדי אוטומטי.

BLDCM מורכב מרוטור מגנט קבוע, סטאטור רב סלולרי מתפתל וחיישן מיקום. על פי שינוי תנוחת הרוטור, חיישן המיקום מחליף את הזרם של הסטטור המתפתל בסדר מסוים (כלומר, איתור המיקום של עמוד הרוטור ביחס לסיבוב הסטטור, יצירת האות של חיישן המיקום במצב הנקבע, שליטה במעגל מתג ההפעלה לאחר עיבוד מעגל המרת האות, והחלפת הזרם המתפתל בהתאם לקשר לוגי מסוים. מתח העבודה של סלילת הסטטור מסופק על ידי מעגל המתגים האלקטרוני הנשלט על ידי פלט חיישן המיקום.

ישנם שלושה סוגים של חיישן מיקום: חיישן מגנטי, חיישן פוטואלקטרי וחיישן אלקטרומגנטי.

עבור BLDCM עם חיישן מיקום מגנטי, חיישן המגנטי (כגון אלמנט הול, דיודה מגנטית, דיודה רגישות מגנטית, טרנזיסטור רגיש מגנטי, נגן רגיש מגנטי או מעגל משולב מיוחד) מותקן על מכלול הסטטור כדי לזהות את שינוי השדה המגנטי כאשר מגנט קבוע ורוטור מסתובב.

עבור BLDCM עם חיישן מיקום פוטואלקטרי, מכלול הסטטור מצויד בחיישן פוטואלקטרי על פי מיקום מסוים, הרוטור מצויד במגן אור, ומקור האור מוביל או נורה קטנה. כאשר הרוטור מסתובב, הרכיבים הרגישים לצילום בסטטור יפיקו אותות דופק לסירוגין בתדר מסוים עקב תפקוד מגן האור.

BLDCM עם חיישן מיקום אלקטרומגנטי מצויד ברכיבי חיישן אלקטרומגנטיים (כגון שנאי צימוד, מתג קרבה, מעגל תהודה LC וכו ') במכלול הסטטור. כאשר מיקום הרוטור של המגנט הקבוע משתנה, האפקט האלקטרומגנטי יגרום לחיישן האלקטרומגנטי להפיק אות אפנון בתדר גבוה (המשרעת שלו משתנה עם מיקום הרוטור).


פרטים נוספים על מנוע ללא מברשות DC, אנא צרו קשר באמצעות


איש קשר: לולו פונג

דוא"ל: lulu@ttmotor.com

טלפון סלולרי: (86) 158 1855 9903

טלפון: (86) 755-8250 1105

הוסף: קומה 4, בניין C, פארק התעשייה הוילונגדה, קהילת שילונג, שיאן, באו' מחוז, שנזן, סין

שם חברה: TT Motor (HK) Industrial Co. בע"מ

אתר אינטרנט:www.ttmotor.com


Lulu Fung