הבית > חדשות > תוכן

כיצד יש לפרש מפרטים מנוע DC?

Jun 22, 2017

לבחור את הזכותמנוע DC(אומנוע גיר DC) עבור יישום מסוים יכולה להיות משימה מרתיעה, יצרנים רבים מספקים רק מפרטים מוטוריים בסיסיים. מפרטים בסיסיים אלה לא בהכרח מספיקים לצרכיך. להלן מפרט מנוע אידיאלי, במידת האפשר, דרכים משוער ערכים.

לפניכם רשימה של הנפוצים מפרט שיצרן מנוע DC אולי לפרט. עבור רוב חובבים המידע הבסיסי הוא מספיק כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי איזה מנוע לרכוש.

מתח נומינלי:

המתח התואם יעילות המנוע הגבוהה ביותר. נסה לבחור חבילת סוללות הראשי התואם הקרוב ביותר של מתח נומינלי של שלך כונן מנועים. לדוגמה, אם מתח הנומינלי של המנוע 6V, להשתמש ערכת NiMh 5 x 1.2V כדי לקבל 6V. אם את המנוע פועל ב 3.5V נומינלית, באפשרותך להשתמש או 3xAA או חבילת NiMh 3xAAA או 3.7V של חבילת LiPo או LiIon.

אם אתה מפעיל מנוע מחוץ מתח נומינלי, יעילות המנוע יורד, לעיתים קרובות הדורשים נוספים הנוכחי, ביצירת יותר חום, הקטנת אורך חיי המנוע. מלבד "מתח נומינלי" DC מוטורס יש גם טווח מתח הפעלה מחוץ אשר היצרן לא מציע הפועלים המנוע. לדוגמה מנוע DC ציוד 6V ייתכן יש טווח ההפעלה של 3-9V; זה לא יפעל בצורה. הכי יעילה בהשוואה ל- 6V, אבל זה עדיין יפעל היטב.

אין עומס סל ד:

. זה כמה מהר (מהירות זוויתית) הפיר הפלט הסופי יסתובב בהנחה שום דבר לא מחובר אליו. אם המנוע יש הילוך למטה המהירות של המנוע לא יצוין בנפרד, לא לטעון סל ד ערך הוא מהירות פיר אחרי שהגלגלים למטה. סל ד של המנוע הוא יחסי המתח. "אין עומס" פירושו שהמנוע נתקל בהתנגדות אין בכלל (ללא hub או גלגל רכוב עד הסוף). בדרך כלל סל ד טען לא סיפק משויכת מתח נומינלי.

דירוג צריכת חשמל:

אם הכוח של מנוע לא רשום, זה ניתן לקרב את ערכיהן. כוח קשורה הזרם (I) ומתח (V) על-ידי המשוואה P = אני * נגד שימוש לא לטעון מתח הנוכחי, נומינלית כדי משוער פלט הכוח של המנוע. כוח מרבי של המנוע (אשר אמורה לשמש רק למשך זמן קצר) ניתן לקרב את ערכיהן באמצעות את התא הנוכחי, נומינלית מתח (במקום מתח המרבי).

דוכן מומנט:

. זה מומנט מרבי * מנוע יכול לספק הפיר עוד סיבוב. חשוב לציין כי רוב מנועי יהיה לקיים נזק בלתי הפיך אם נתון לעכב בתנאים יותר מכמה שניות. בעת בחירת מנוע, עליך לשקול העמדת זה לא יותר ~1/4 ל- 1/3 מומנט סטול.

דוכן הנוכחי:

זהו הזרם שהמנוע ימשוך בתנאים מומנט מרבי *. ערך זה יכול להיות גבוה מאוד, לא צריך את בקר המנוע מסוגל לספק זרם זה, יש סיכוי טוב שאלקטרוניקה שלך יטגן גם. אם התא וגם הזרם הנומינלי הינם מסופקים, נסה להשתמש דירוג העוצמה של המנוע (בוואט), מתח נומינלי להעריך הנוכחי: כוח [וואט] = מתח [וולט] x הנוכחי [אמפר]

מפרט כללי:

מפרטים כלליים של מנוע DC כוללים בדרך כלל משקל, אורך פיר, קוטר מוט וכן אורך מוטוריים, קוטר. ממדים שימושיים אחרים כוללים את המיקום של נקבי וסוג משנה (thread). אם רק אורך או קוטר הינם מסופקים, עיין תמונה, תמונה או סולם כדי לקבל תחושה של הממדים אחרים בהתבסס על אחד הידוע הערך את הציור.

מומנט כוח

* "מומנט" מחושב על-ידי הכפלת כוח (מתפקד ממרחק מן pivot) לפי המרחק. מנוע מדורג-מומנט דוכן של 10Nm יכול להחזיק 10N בקצה של 1 מ'. באופן דומה, זה יכול גם להחזיק 20N בסוף 0.5m (20 x 0.50 = 10) וכן הלאה.

הערה: 1 ק ג * כוח הכבידה (9.81 m/s2) = 9.81N (~ 10N לחישובים מהירים)