הבית > חדשות > תוכן

כיצד לבחור מוטור

Jul 03, 2017

היו כמה שינויים בקטלוג קטלוגים צעד צעד מאז קטלוג 8000-3. הוספנו את עקומת הדריכה המלאה, שינינו את המודל התרמי שלנו, ודירגנו מחדש את מומנט ההחזקה של כל מנוע. מאפשר לעבור כל אחד:


עקומות צעד מלא

למרות דריכה מלאה יש את הקשיים שלה עם השתהות תהודה, זה יהיה לייצר מומנט יותר, במיוחד ביישומים מהירות נמוכה יותר. זה לא אומר שזה יהיה בביצוע יתר על המידה microstepping, כמו נקודות תהודה המנוע יכול להיות קשה להתגבר. מסיבות אלה Compumotor אינו ממליץ על צעד מלא. רוב, אם לא כולם, חברות צעד צעד להשתמש עקומות צעד מלא בספרות שלהם, למרות שרוב היישומים דורשים microstepping. על מנת לאפשר השוואות מצד לצד הוספנו את עקומת הדריכה המלאה לקטלוג. זהו הקו המקווקו הכחול בעיקול.


איך Compomotor מגדירה המנוע הנוכחי

Compomotor תמיד בוחן את המנועים שלה כמערכת כונן ומנוע. כל כונן יכול לחמם את המנוע במידה אחרת, ומצאנו כי זוהי הדרך היחידה לתאר במדויק את הביצועים האמיתיים של המערכת. כל כונן ושילוב מנוע Compumotor מציעה נבדק באמצעות הקריטריונים הבאים. כל מנוע דריכה יפעל חם יותר כאשר מסתובב מאשר במנוחה. יתר על כן, לכל מנוע יש מהירות שבה הוא יוצר את החום ביותר. מהירות זו תלויה הן בתנועה והן בתנועה. Compomotor יש לקבוע את זה מהירות עבור כל מנוע שילוב הכונן, ומשתמש בו כדי להגדיר את המודל התרמי. כל מנוע מופעל במהירות זו או 20RPS - הנמוך מביניהם - באמצעות מחזור עבודה של 75% (7.5 שניות ו -2.5 שניות). הזרם מוגדר על הזרם המקסימלי המוטבע על ידי המנוע (רוויה) או הזרם הדרוש כדי להביא את טמפרטורת המקרה עד 100 ° C. בדיקות אלה מבוצעות בטמפרטורת החדר (25 ° C). בנסיבות מסוימות הנוכחי צריך להיות מופחת על מנת לשמור על טמפרטורת מקרה של 100 מעלות צלזיוס.


מומנט מחזיק

Compomotor דירגה את מומנט החזקתה בקטלוגים בעבר כמו מומנט פיר ב 1RPS, microstepping. מומנט ההחזקה המופיע בקטלוג זה נמצא כעת ב- 0 RPS, ובמצב דריכה מלא. זהו דירוג אוניברסלי על פני כל היצרנים המנוע צעד, וניתן להשתמש בו כדי להשוות בצורה מדויקת יותר בין יצרנים שונים יצרנים