הבית > חדשות > תוכן

מהם המבנים והתכונות של מנוע הילוכים DC

Dec 19, 2019

מהם המבנים והתכונות של מנוע הילוכים DC


מנוע הילוכים משמש בדרך כלל לציוד ההילוכים במהירות נמוכה ומומנט גדול. זה יכול להפחית את המהירות על ידי העברת המנוע או ציוד הילוכים מהיר אחר אחר להילוך של ציר הפלט דרך מפחית.


19-19


GM12 (5)-1-1מבנים ותכונות של מנוע ההילוכים

מומנט העומס שלמנוע הילוכים DCיש קשר ישיר עם המהירות והזרם. המהירות יורדת באופן לינארי עם עליית העומס, ואילו הזרם עולה באופן לינארי. בבחירת מפרטים, נסה לעבוד ליד נקודת היעילות המרבית כדי להשיג ביצועי פעולה אידיאליים, חיי עבודה ויציבות אופיינית.

באופן כללי, סביבת ההפעלה של מנוע הילוכים DC זהה לזו של מנוע מיקרו DC. אם ישנם צרכים מיוחדים, כגון טמפרטורת הסביבה, תנאי עומס יתר, מגבלת זרם וכו ', יש להסביר זאת מראש.

אורך החיים של תיבת ההילוכים בדרך כלל ארוך יותר מזה של מנוע DC, שיכול להגיע ל 1000 עד 3000 שעות. יחס ההפחתה הכולל של תיבת ההילוכים הוא בדרך כלל בטווח 1:10 ל- 1: 500. לאחר תכנון מיוחד הוא יכול להגיע ל -1: 1000 ומעלה, אך תיבת ההילוכים עם יחס הפחתה גדול אסורה ל-" הפוך" הפוך; כלומר, פיר הפלט של תיבת ההילוכים אינו יכול לשמש כגורם המניע ל כוח הפוך.

בשל המגבלה של חוזק ההילוכים, כאשר ההעברה הכוללת גדולה, יתכן כי מנוע ההילוכים לא יוכל לשאת את מומנט הרוטור הנעול, ומומנט העומס בשלב זה לא יכול לחרוג ממומנט העומס המותר המרבי בזמן הקצר. תיבת ההילוכים מורכבת מזוגות הילוכים רב-שלבים. כל שלב מורכב מזוג זוגות הילוכים מרושתים המורכבים מציוד סדין ומינון. הזרע הראשון מורכב על ציר היציאה של המנוע. המיסב המשמש לציר הפלט של תיבת ההילוכים הוא בדרך כלל מיסב שמן העשוי מחומרים נחושת או ברזל סינטרים.


יישום מנוע הילוכים

מנוע הילוכים נמצא בשימוש נרחב במוצר צריכה לביש, ציוד רפואי, בית חכם, נהג רכב, כונן רובוטים, מחסן לוגיסטי למסחר אלקטרוני, מכשירי דיוק, ציוד אוטומציה לתעשייה, מוצרים אלקטרוניים, מכונות דיוק ותחומים אחרים.פרטים נוספים על מנוע הילוכים DC, אנא צרו קשר באמצעות

איש קשר: לולו פונג

דוא"ל: lulu@ttmotor.com

טלפון סלולרי: (86) 158 1855 9903

טלפון: (86) 755-8250 1105

הוסף: קומה 4, בניין C, פארק התעשייה הוילונגדה, קהילת שילונג, שיאן, באו' מחוז, שנזן, סין

שם חברה: TT Motor (HK) Industrial Co. בע"מ

אתר אינטרנט:www.ttmotor.com


Lulu Fung