הבית > חדשות > תוכן

בקרת תת-חלוקה של כונן מנוע צועד

Jan 16, 2020

בקרת תת-חלוקה של כונן מנוע צועד

מנוע צעד מוגבל על ידי תהליך ייצור משלו, כגון גודל זווית הצעד נקבעת על ידי מספר שיניים רוטור ופעימות ריצה, אבל מספר שיניים רוטור ופעימות ריצה מוגבלת, כך זווית הצעד של מנוע צעד הוא גדול בדרך כלל קבוע, הרזולוציה של הצעד נמוך, חוסר גמישות, רטט בפעולה בתדר נמוך , רעש הוא גבוה יותר מיקרומטר אחרים, מה שהופך את המכשיר הפיזי קל לעייפות או נזק. חסרונות אלה להפוך את מנוע הצעידה יכול לשמש רק בהזדמנויות מסוימות עם דרישות נמוכות. לאירועים אלה בעלי דרישות גבוהות יותר, ניתן לאמץ רק בקרת לולאה סגורה, המגביר את מורכבות המערכת. החסרונות הללו מגבילים ברצינות את השימוש האפקטיבי של מנוע הקפיצה כרכיב מצוין בקרת לולאה פתוחה. במידה מסוימת, טכנולוגיית הכונן חלוקה ביעילות מתגבר על חסרונות אלה.

מנוע התנועה בטכנולוגיית הכונן הוא סוג של טכנולוגיית הכונן שפותחה באמצע של S, אשר יכול לשפר באופן משמעותי את הביצועים המקיפים של מנוע הקפיצה. חוקרים אמריקאים הציעו לראשונה את שיטת השליטה של החלוקה הזווית בכנס השנתי של מערכת בקרת תנועה מצטבר והתקנים. ב 20 השנים הבאות, כונן תת-החלוקה של מנוע הקפיצה כבר פותחה מאוד. היא התפתחה בהדרגה להיות בוגרת לחלוטין בשנות ה-90. המחקר של סין על חלוקת תת הטכנולוגיה החלה באותו זמן כמו מדינות זרות.

, באמצע שנות התשעים. זה התפתח מאוד הוא משמש בעיקר בתעשייה, בתחום התעופה, ברובוטיקה, במדידה מדויקת ובתחומים אחרים, כגון תאודולייט פוטואלקטריים למעקב אחר לווין, מכשירים צבאיים, תקשורת, מכ ם וציוד אחר. היישום רחב של טכנולוגיית כונן תת חלוקה עושה את מספר השלב של מנוע לא מוגבל על ידי זווית הצעד, אשר מביא נוחות עיצוב המוצר. בזמן הנוכחי, בטכנולוגיית כונן תת החלוקה של מנוע התנועה, הכונן הנוכחי קבוע המסוק, מכשיר כונן אפנון רוחב, משרעת וקטור הנוכחי קבוע הסיבוב בקרת כונן מאומצים, אשר משפרת מאוד את דיוק הריצה של מנוע הקפיצה, ועושה מנוע צעד לפתח מהירות גבוהה ודיוק בשדה של

בתחילה, השליטה של השלב הנוכחי של מנוע התנועה ממומשת על ידי חומרה. בדרך כלל, שתי שיטות מאומצים, מתג ההפעלה מרובת הערוצים הנוכחי משמש לאספקת חשמל, והזרם ממוקם על הסלילה. שיטה זו הופכת את הירידה בצינור החשמל לפחות, אך בשל מספר המעגלים, קיימים התקנים רבים ונפח גדול.

ראשית, אות הדופק הוא הציג, ולאחר מכן השלב הנוכחי מתקבל על ידי הגברה ליניארית של צינור החשמל. היתרון הוא שההתקנים המשמשים הם מעטים, אך צריכת החשמל של צינור החשמל גדולה, וכוח המערכת נמוך. אם הצינורית פועלת באזור שאינו ליניארי, היא תגרום לעיוות. בגלל החסרונות שלה, שתי השיטות הללו משמשות לעתים רחוקות כיום.