הבית > חדשות > תוכן

מה זה ציוד הפחתת סוגים של הילוכים הפחתת.

Jul 18, 2017

מה הוא ציוד הפחתת סוגים של הילוכים צמצום.

ציוד הפחתה

הפחתת הילוך הוא הסדר שבו מהירות קלט ניתן להוריד עבור דרישה של מהירות פלט איטית יותר, עם מומנט פלט זהה או יותר. הרכבה ההילוכים ההפחתה מורכבת ממערכת של גלגלי שיניים מסתובבים המחוברים לעבודת גלגל. המהירות הנכנסת במהירות גבוהה מעבודת הגלגל מועברת למערכת של גלגלי שיניים מסתובבים, שבהם התנועה או מומנט משתנה. מספר ההילוכים המשמשים הרכבה ההילוך הילוך תלוי הדרישה מהירות הפלט של הרכבה application.The הפחתת הילוך ידוע בדרך כלל כמו תיבת הילוך הפחתה.

סוגים של הפחתת הילוכים

ישנם בעיקר שני סוגים של צמצום הילוכים:

  • הפחתת יחיד הילוך

  • הפחתת הילוך כפול


ציוד הפחתת יחיד

הסדר זה מורכב רק זוג אחד של גלגלי שיניים. תיבת הילוך הפחתת מורכב יציאות שדרכו מוט המדחף ואת פיר המנוע נכנס האסיפה. ציוד קטן המכונה סיכה מונע על ידי פיר המנוע נכנס. הסיכה ישירות כוננים ציוד גדול רכוב על מוט המדחף. מהירות מותאמת על ידי הפיכת היחס בין מהירות הפחתת לקוטר של ההיתוך ואת הילוך פרופורציונלי. בדרך כלל, הרכבה אחת הילוך יש הילוך כפול בגודל של סיכה.

צמצום כפול הילוך

גלגלי הפחתה כפולה משמשים בדרך כלל ביישומים הכוללים מהירויות גבוהות מאוד. בסידור זה מחובר הסיכה לפלט ההזנה באמצעות צימוד גמיש. הסיכה מחוברת להילוך ביניים המכונה הילוך הפחתה הראשון. ההפחתה הראשונה הילוך מחובר אז לאבן מהירות נמוכה בעזרת פיר אחד נוסף. אבר זה מחובר להילוך הפחתה השני רכוב ישירות על מוט המדחף. הסדר כזה מאפשר הפחתת מהירות יחס גבוה כמו 20: 1.