הבית > חדשות > תוכן

מהו מנוע DC ללא מברשות?

Dec 23, 2019

מהו מנוע DC ללא מברשות?


1无刷单系列

BLDC


סיבוב הסטטור של המנוע עשוי ברובו מחיבור כוכב סימטרי תלת פאזי, הדומה מאוד למנוע אסינכרוני תלת פאזי. על מנת לאתר את הקוטביות של הרוטור המנוע, מותקן חיישן מיקום במנוע.


הנהג מורכב ממכשירים אלקטרוניים חשמליים ומעגלים משולבים. תפקידו לקבל את אותות ההתחלה, העצירה והבלם של המנוע כדי לשלוט על ההתחלה, העצירה והבלם של המנוע; לקבל את אותות חיישן המיקום ואת האותות קדימה ואחורה כדי לשלוט על ההפעלה של כל צינור הכוח של גשר המהפך ליצירת מומנט רציף; לקבל את פקודות המהירות ואת אותות המשוב המהיר לבקרה ולהתאמת מהירות סיבוב; לספק הגנה ותצוגה וכו '.


ב -30 השנים האחרונות המחקר על ויסות מהירות תדר משתנה של מנוע אסינכרוני הוא למצוא את הדרך לשלוט על מומנט המנוע האסינכרוני. מגנט קבוע אדמה נדירה BLDCM יציג את יתרונותיו בתחום ויסות המהירות בגלל ויסות המהירות הרחבה שלו, נפח קטן, יעילות גבוהה ושגיאת מהירות במצב יציב קטנה.


מנוע DC ללא מברשותידוע גם בשם המרת תדר DC מכיוון שיש לו את המאפיינים של מנוע מברשת DC והוא גם המכשיר לשינוי תדר. זה ידוע גם בשם BLDC. יעילות הפעולה, מומנט במהירות נמוכה ודיוק המהירות שלמנוע DC ללא מברשותטובים יותר מאלו של טכנולוגיית בקרה כלשהי, ולכן כדאי להתייחס לתעשייה.


זמן הפיתוח של BLDCM בארצנו אמנם קצר, אך הוא התפתח במהירות עם התפתחות הטכנולוגיה. זה נעשה שימוש נרחב בתחומים רבים, כגון הדברת אוויר, ציוד רפואי, מכשירי חשמל ביתיים, כלי רכב חשמליים וכו ', ויצר שרשרת תעשייתית ראשונית בשנג'ן, צ'אנגשה, שנחאי וכו'.


בשנים האחרונות BLDCM הפך לכוח מתפתח במהירות בתחום הדגם. מסיבות הייצור והמחיר, בשנים האחרונות משתמשים ב- BLDCM בעיקר במודלים של תעופה בינונית וגבוהה. כעת, בגלל ההתפתחות המהירה של טכנולוגיית העיבוד, עלות הייצור של BLDCM פחתה רבות. נכון לעכשיו היא נכנסת לכל רמות שדה הדגם, מכלי השלט הרחוק החשמלי לספינת השלט הרחוק החשמלית וכלה במטוס הדגם החשמלי, בכל מקום.פרטים נוספים על BLDC, אנא צרו קשר באמצעות


איש קשר: לולו פונג

דוא"ל: lulu@ttmotor.com

טלפון נייד: (86) 158 1855 9903

טלפון: (86) 755-8250 1105

הוסף: קומה 4, בניין C, פארק התעשייה הוילונגדה, קהילת שילונג, שיאן, באו' מחוז, שנזן, סין

שם חברה: TT Motor (HK) Industrial Co. בע"מ

אתר אינטרנט:www.ttmotor.com

Lulu Fung