הבית > חדשות > תוכן

מה לחפש במנוע?

Jun 21, 2017

ישנם כמה מפרטים הראשי שאתה צריך לחפש במנוע:

  1. סוג המנוע. ישנם מגוון של מנועים חשמליים שונים שם. מניסיוני הזולים מביניהם הם מוברש DC מוטורס. . אלו פשוט למדי לנהוג: שלחת המנוע אות PWM, כשזה מסתובב מהר יותר עם מחזור חובה גבוהה יותר. את הקוטביות, הם לסובב לכיוון ההפוך. אני משער שזה בוודאי יתאימו את הפרוייקט שלך, הטוב ביותר.

  2. המאפיינים החשמליים. זה כולל את מתח נומינלי המנוע פועל במהירות, איזה דוכן הנוכחי, איזה זרם (הערה: הזרם לא בהכרח חייב להיות גדול מדוכן הנוכחי). רוב מנועי DC השתמשתי אשר מסוגלים לנסוע חצי קטן בינוני בגודל רובוטים (על איזה גודל יש לך, אך כנראה כבד) להפעיל בטווח של 12-24V כך ייתכן שיהיה עליך לתכנן את הסוללות בהתאם. הזרמים דוכן יש מגוונים בכל מקום מן 1-2 מגברים כדי מעל 30 אמפר.

  3. תכונות מכניות. זה כולל את מהירות המנוע, מומנט דוכן המאפיינים מכני ממונע, ולא אחרים מומנט כזה מדורג או שום יחס גיר להציג (במקרה של מנוע עם גיר). מנועים DC יש מומנט ליניארית אל יחס מהירות, כלומר הם מפתחים את מומנט כוח מרבי כאשר התעכב אשר מקטינה עד המנוע מסתובב במהירות מקסימלית של זה. עקומת כוח מהירות מגדיל עד המנוע מגיע במחצית מהירות ולאחר מכן מקטין. מנועים DC טיפוסי יש למהירות גבוהה מאוד. רוב ראיתי משתנים בין ~ 5000 סל ד עד ~ 20000 סל ד, אבל הרבה טווחי סל ד גבוה בהחלט זמינים.